یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
خانه » گوناگون » راهنمای خرید شلوار جین سفید

راهنمای خرید شلوار جین سفید

کاشی هنر: شلوار جین سفید را می توان همزمان هم بهترین دوست و هم بدترین دشمن دانست. در ادامه با ما همراه شوید تا درباره این نوع پوشش زیبا بیشتر بدانید. اگر لباس های اصلی و یا پایه دارید این …

کاشی هنر:

راهنمای خرید شلوار جین سفید

شلوار جین سفید را می توان همزمان هم بهترین دوست و هم بدترین دشمن دانست. در ادامه با ما همراه شوید تا درباره این نوع پوشش زیبا بیشتر بدانید.

اگر لباس های اصلی و یا پایه دارید این را مطمئن باشید که میتوانید همیشه یک تیپ شیک و جذاب داشته باشید. وقتی اینجور لباس ها را در کمد خود داشته باشیم، میتوانیم تا مدت زمان طولانی از آنها استفاده کنیم و خیالمان راحت باشد. معمولا شلوار هایی که به رنگ های خاص هستند مثلا یاسی و یا فیروزه ای بعد از مدتی از مد افتاده و کسی از انها استفاده نمیکند. پس داشتن یک شلوار رنگ سفید میتواند یک اقدام هوشمندانه باشد چرا که رنگ سفید هیچ گاه از مد نمیفتد.

یکی از ویژگی های بسیار خوب شلوار جین سفید این است که هم میتون در فصل تابستان پوشید و هم در فضل زمستان. تقریبا این رنگ را میتوان با نوع ترکیب رنگی ست کرد.

سفید در دسته رنگ های خنثی قرار میگیرد و رنگ های خنثی به سادگی در کنار دیگر رنگ ها قابل استفاده هستند. همان طور که لباس های رنگ طوسی یک رنگ متناسب با هر نوع سلیقه و نوع تیپی است، رنگ سفید را هم میتوان با همه جور رنگ پوستی پوشید و زیبا به نظر رسید.

لباس های سفید معمولا زودتر از سایر لباس ها کثیف می شوند اما با همین لکه و آثار ها هم دارای  استفاده مداوم، دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *